Bezpieczeństwo e-usług
 

Trudno dziś wyobrazić sobie firmę lub organizację niekomercyjną, która nie udostępnia swoich zasobów poprzez elektroniczne kanały komunikacji. Banki, firmy ubezpieczeniowe, operatorzy telekomunikacyjni, dostawcy mediów, administracja centralna i samorządowa – wszyscy dynamicznie kierują się w stronę e-usług, widząc w nich możliwość sprawniejszego działania, a także korzyści ekonomiczne.

Z drugiej strony – my użytkownicy – równie chętnie zmieniany swoje dotychczasowe przyzwyczajenia i „przenosimy” swoją aktywność do elektronicznych kanałów, które gwarantują nam oszczędność czasu, pieniędzy i elastyczność działania.

Warto pamiętać, że obecny „e-bum” przyciąga nie tylko podmioty i osoby chcące uczciwie współdziałać. Dynamicznie wzrastająca ilość pieniędzy przepływających bez elektroniczne kanały powoduje, że coraz więcej i nowych zagrożeń czeka zarówno na użytkowników, jak i usługodawców.

Zespół Apius posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i budowie zaawansowanych systemów ochrony elektronicznych kanałów komunikacji, w szczególności poprzez Internet. Wśród naszych Klientów znaleźć można banki, firmy ubezpieczeniowe oraz administrację centralną. Dzięki naszej wiedzy i stosowaniu innowacyjnych technologii dostarczamy kompletne rozwiązania dla najbardziej krytycznych usług udostępnionych w sieci Internet.

Nasze rozwiązania budujemy w oparciu o unikalną kombinację poniższych komponentów, tworząc wysoce niezawodną i niezwykle bezpieczną platformę, w której funkcjonować mogą praktycznie dowolne usługi elektroniczne:

  • Systemy separacji i segmentacji sieci,
  • Systemy ochrony sieci (firewall, IPS),
  • Systemy firewalli aplikacyjnych, w szczególności przeznaczone do ochrony aplikacji Webowych,
  • Systemy równoważenie obciążenia i akceleracji ruchu SSL,
  • Systemy ochrony DNS,
  • Systemy ochrony środowisk wirtualnych,
  • Systemy ochrony baz danych (DAM),
  • Systemy wykrywania podatności (VA),
  • Systemy monitorowania zdarzeń i informacji bezpieczeństwa (SIEM).
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt na adres: sales@apius.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © APIUS technologies 2011       Projekt i wykonanie: Projekt strony WWW - Artcards / NetSoftware