Aktualności

Spółka została Gold Partnerem firmy Imperva. To kolejne unikalne w skali kraju partnerstwo Apiusa. 

Więcej

Unikalny w skali kraju tytuł i status Elite Partner firmy Splunk zyskał Apius Technologies.

Więcej

W ten weekend nastąpił finał akcji Szlachetna Paczka. Wg organizatorów w XVI edycji blisko 19 tys. rodzin otrzymało prezenty. Pośród wyselekcjonowanych odbiorców znalazła się również 5 osobowa rodzina, której nasi pracownicy zdecydowali się pomóc.

Więcej

"- Advanced Threat Summit wyrasta na cenne spotkanie branży IT. Specjaliści od bezpieczeństwa zyskali przestrzeń do rozmów i wsparcia, do wymiany doświadczeń na najbardziej bieżące tematy branży."  – mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu Apius Technologies SA, partner merytoryczny konferencji.

Więcej

Wg zestawienia TOP 200, wydawanego co roku przez tygodnik Computerworld, osiągnęliśmy 11 pozycję w zestawieniu dostawców rozwiązań bezpieczeństwa w Polsce, a ponadto 17 miejsce  pośród dostawców usług integracyjnych.

Więcej

Apius Technologies znalazł się w elitarnej grupie Gold Partnerów firmy Palo Alto Networks.

Więcej

Z przyjemnością informujemy, że 12 maja br. spółka otrzymała nagrodę – 3 miejsce w kategorii “Najlepszy Partner Handlowy 2015 Roku”, podczas Clico Partner Event 2016 w Olsztynie. 

Więcej

21-22 kwietnia zgromadziły po raz kolejny w pięknym otoczeniu Hotelu Warszawianka w Serocku uczestników V Apius Forum. Zaproszeni goście podczas 2 dni poznawali najnowsze technologie i trendy w obszarze bezpieczeństwa, Organizatorzy zadbali by sesje Forum pozwalały nie tylko na obejrzenie i posłuchanie prezentowanych rozwiązań ale również na ich praktyczne przetestowanie w trakcie live demo.

Więcej

Apius Technologies z dniem 2 lutego 2016 zmienił swój status partnerski w firmie Forcepoint (dawniej Websense), zostając Gold Partnerem.

Więcej

Blisko 30 dzieci i młodzieży otwierało rankiem 6 grudnia, paczki od św. Mikołaja. 

Więcej

Od 1 października 2015 Apius awansował do elitarnego grona firm posiadających unikalny poziom partnerstwa Partner Support (PST) firmy F5. 

Więcej

Już po raz drugi spółka stała się Partnerem Merytorycznym konferencji z cyklu ADVANCED THREAT SUMMIT.

Więcej

Mariaż technologii i umiejętności naszych inżynierów to przepis na sukces w telemedycynie. Wykorzystując urządzenia Cisco Systems nasi eksperci zapewnili wysokiej klasy połączenie audiowideo umożliwiając uczestnikom KardioRegionalii w Grudziądzu, obserwowanie w czasie rzeczywistym i na odległość zabiegu zamknięcia uszka lewego przedsionka serca. 

Więcej

Apius SA zakończył wdrożenie systemu SIEM w Banku Gospodarstwa Krajowego. 

Więcej

Alior Bank SA powierzył obsługę serwisowo-utrzymaniową swoich kluczowych systemów bankowych zapewniających ochronę i ciągłości działania, spółce Apius Technologies SA.

Więcej

Imponujący wzrost - takim wyróżnieniem uhonorowano spółkę Apius Technologies na corocznym spotkaniu partnerów Check Point. Uroczystość odbyła się 16 czerwca w Sobieniach Królewskich.  

Więcej

ZAWIADOMIENIE O ZAKOŃCZENIU PROCESU PRZEKSZTAŁCENIA   Szanowni Państwo, z przyjemnością zawiadamiamy, że od 1 lipca nasza Firma stała się Spółką Akcyjną. W tym dniu zmiana formy prawnej została wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego.   Prosimy o uwzględnienie tej zmiany we wszelkich dokumentach (w szczególności przy wystawianiu faktur)...

Więcej

Kontynuując rozwój w kierunku zaawansowanych rozwiązań,  Apius Technologies z sukcesem spełnił  wszystkie wymagania certyfikacyjne w celu uzyskania  statusu Gold Partnera firmy F5 Networks. Tym samym Spółka dołączyła do elitarnej grupy partnerów dysponujących najwyższymi kompetencjami w zakresie tych technologii.  

Więcej

Miło nam poinformować, że Apius Technologies uzyskała status Srebrnego Partnera firmy Checkpoint. Status ten związany jest z ciągłym rozwojem spółki w kierunku rozwiązań z zakresu sieci oraz bezpieczeństwa. Checkpoint jako lider rozwiązań firewall jest jednym z kluczowych dostawców technologii związanych z bezpieczeństwem. 

Więcej

Miło jest nam poinformować, że  do grona Srebnych Partnerów konferencji Cisco Secure, dołączy podczas tegorocznej edycji Apius Technologies sp. z o.o. Wydarzenie odbędzię się w dniach 7-8 paźdźniernika 2014 w Warszawie.

Więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone © APIUS technologies 2011       Projekt i wykonanie: Projekt strony WWW - Artcards / NetSoftware