Zadaj pytanie

Odpowiemy na Twoje pytanie z największą przyjemnością!
Wiemy wszystko o bezpieczeństwie informacji i komunikacji IP więc możesz śmiało pisać. Zapraszamy!

Twoje dane

Interesują mnie usługi z zakresu*

Twoja wiadomość*

Informacje Ogólne

Jako ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa i komunikacji IT w aktywny sposób włączyliśmy się w proces informatyzacji sektora energetyczno – przemysłowego dostarczając oraz wdrażając rozwiązania z zakresu ochrony www, styku z internetem czy sieci wewnętrznych. 

Dynamiczne zmiany w sektorze energetycznym spowodowały, że firmy działające w tym obszarze zostały wystawione na różnorakie rodzaje zagrożeń płynących z sieci stając się jednym z celów dla cyberprzestępczości w postaci prób kompromitacji sieci SCADA czy ataków spersonalizowanych.

Rozwiązania

Sprawdź rozwiązania ofertowane przez APIUS, i rozpocznij z nami technologiczną rewolucję w energetyce i przemyśle:

W ostatnich latach zauważalnie zwiększyła się liczba inwestycji w obszarze Energo&Utilities. Rozszerzając kanały komunikacyjne z klientami firmy z tej branży rozpoczęły budowę portali „elektronicznej obsługi klienta”, rozbudowanych call center, czy też na potrzeby wewnętrzne, rozwiązań do pracy zbiorowej. Przy realizacji wszystkich tych inwestycji konieczne stało się stworzenie niezbędnej bezpiecznej infrastruktury która zapewni ciągłość usług biznesowych oraz ich wydajność na odpowiednim poziomie. 

Realizacje dla energetyki i przemysłu

Współpracujemy z największymi operatorami z branży energetycznej takimi jak PGE, TAURON, ENERGA. Projektowaliśmy infrastrukturę bezpieczeństwa dla grupy Krakowskiego EDF. Jako firma która posiada w swoim portfolio rozwiązania różnych producentów możemy stworzyć unikatowe rozwiązanie na bazie różnych technologii, aby w maksymalny możliwy sposób zwiększyć efektywność projektowanego rozwiązania zwiększając poziom wydajności oraz niezawodności systemów. 

W sektorze przemysłowo-energetycznym mamy na swoim koncie realizacji oparte o takich producentów jak F5 Networks, Checkpoint, Palo Alto czy Imperva.

KORZYŚCI

WIEDZA 
EKSPERCKA

WIEDZA EKSPERCKA

 • Znajomość sieci SCADA
 • Szerokie spojrzenie na rynek IT w obszarze security
 • Rozwiązania z każdego obszaru IT (od styku do końcówki)
 • Specjaliści o najwyższym stopniu certyfikacji
DOŚWIADCZENIE
PARTNER GODNY ZAUFANIA/

DOŚWIADCZENIE PARTNER GODNY ZAUFANIA/

 • Wiele wdrożeń u największych klientów z sektora Enterprice
 • Doświadczenie poparte wieloletnią praktyką
 • Najwyższe statusy partnerskie
KOMPLEKSOWA 
OFERTA

KOMPLEKSOWA OFERTA

 • Bezpieczeństwo styku oraz analiza ruchu
 • Systemy behawioralnej ochrony
 • Ochrona końcówek i urządzeń mobilnych
 • Ochrona Data Center

USŁUGI

Nasi odbiorcy cenią sobie kompleksowość naszej oferty- począwszy od wstępnych założeń, po realizację i końcowe wyniki. Dzięki temu optymalizujemy koszty projektów. Płynnie reagujemy na potrzeby klientów, dlatego w naszym pakiecie są również usługi outsourcingu.

Zobacz także

Close
Search

Wyszukaj
hasło